Vlásky

19. června 2007 v 17:43 | Werííík |  Kosmetika a vlasy
Návody::
Sexy vzhled
Čas:15min
Obtížnost:Jednoduchý
Vlasy:Delší
Umyjte vlasy šampónem, naneste kondicionér a pročešteNaneste pěnové tužidlo rovnoměrně po celé délce vlasů, postupujte od kořínků ke konečkům. Vlasy znovu rozčesejteVětší pramen vlasů natočte na kulatý kartáč s co největším průměrem a vyfénujte do sucha. Postupně takto vyfénujte přes kulatý kartáč celou hlavu.
Rychlejší alternativa - vlasy rozdělte na zhruba stejné prameny a natočte na kruhové natáčky (musí mít velký průměr jinak místo loken získáte kudrlinky). Takto fénujte do sucha. Poté sundejte natáčky a vlasy opatrně pročešte prsty - dotvarujte účes. Nakonec nalakujte lakem na vlasy.
Hipie: :D
Hippie vzhled
Čas:25min
Obtížnost:Střední
Vlasy:Rovné
Umyjte si vlasy, použijte kondicionér a nechte volně uschnoutRozdělte vlasy pěšinkou uprostřed na poloviny. Vezměte část vlasů a jemně nalakujte lakem na vlasy. Zbylé vlasy upevněte sponou bokem.Rozdělte vybranou část vlasů na tři pramínky a zapleťte do klasického copánku (zaplétejte pravý pramínek přes střední, poté levý přes střední, znovu pravý přes střední a tak dále až do konce)
Nalakujte zapletený copánek lakemA sevřete ho do žehličky na vlasy, aby si vlasy déle pamatovaly zapletený tvarStejným způsobem vytvořte copánky po celé hlavě
Počkejte dokud vlasy úplně nevychladnou, poté rozpleťte všechny copánky a načechrejte vlasy prsty. Nerozčesávejte hřebenem! Nakonec účes zpevněte lakem na vlasy
Mno..Klasický schody:
Mladistvý vzhled
Čas:15min
Obtížnost:Jednoduchý
Vlasy:Dlouhé, rovné
Umyjte vlasy šampónem a naneste kondicionérPročesejte vlasy kartáčem s řídkými zuby, vlasy musí být krásně hladkéČástečně vysušte vlasy fénem tak, aby zůstaly vlhké ale ne mokré
Naneste do dlaně pěnové tužidloa druhou rukou ho nanášejte na vlasy směrem od kořínků ke konečkůmRozdělte vlasy na dvě poloviny, horní upevněte klipsou.
TIP: Použijte nejvyšší teplotu (rychlost) fénu při prvním částečném vysoušení vlasů a poté přepněte na střední a účes fénujte při střední teplotě. Proud teplého vzduchu ať směřuje dolů. Pokožka se vyhladí a vlasy získají na lesku. Další část vlasů začněte foukat až poté, co je předchozí dokonale suchá.
Fénujte spodní polovinu vlasů přes kulatý kartáč na vlasy. Začněte od kořínků a postupujte ke konečkům vlasů, aby se vlasy mírně podtočily směrem dovnitř a zároveň získaly na objemuUvolněte horní polovinu vlasů a vyfoukejte stejným způsobem. Nakonec vlasy opatrně pročesejte hřebenem s řídkými zuby, aby byly krásně hladké. Poté konce nastříkejte jemně lakem na vlasy
Kuk: :D xD
PO
1.
Tento hladký a vzdušný účes dává vyniknout přirozené kráse očí. Jednoduše vyfénujte vlasy přes velký kulatý kartáč, konečky nasměrujte směrem k obličeji. Potom vezměte menší část vlasů ve střední části hlavy a sepněte je sponkou. Sepnuté vlasy poté uspořádejte tak, aby volně spadaly podél obličeje a rámovaly ho.
2.
Účes pro romantické chvíle. Rozdělte vlasy pěšinkou ve středu hlavy a pomocí kulmy vytvořte měkké kudrny pro jemně zvlněný vzhled. Pro zvýraznění můžete do vlasů dát i barevnou stužku tak jako na obrázku.
Tip: Mírně zvlněného vzhledu dosáhnete i použitím středních vlasových natáček, které necháte na vlasech určitý čas, nejlépe přes noc.
3.
Účes pro slavnostnější chvíle. Vlasy sčešte dozadu a získáte úplně nový vzhled! Vzadu vlasy můžete sepnout například stříbrnou sponou nebo vytvořit drdol či jiný uzel. Nezbytností pro tento uhlazenější účes jsou doplňky, proto zvolte například hezký klips ve stylu motýlka do vlasů a nezapomeňte ani na náušnice.
4.
Tento vyzývavý účes lehce získáte pomocí natáček a sepleteného copánku vytvářejícího přirozenou čelenku. Vlasy vyfénujte a natočte na horké natáčky, velké vzadu a střední směrem dopředu. Po sejmutí natáček vlasy nečesejte, pouze je upravte prsty. Vezměte pramínek vlasů nad uchem a upletťe copánek, kterým poté orámujte přední vlasy jako čelenkou.
Tip: Pokud chcete ušetřit čas, místo copánku použijte klasickou čelenku.
5.
Chcete změnu trvalejšího rázu? Melír je k tomu jako stvořený. Momentálně je velmi oblíben a dodává účesu na kontrastu a hloubce. Rozdělte vlasy na silné prameny a obarvěte například každý sudý po celé délce. Výsledkem budete jistě překvapena! A pokud nechcete nic riskovat, použijte k barvení vymývatelnou barvu.
Máme pro Vás řešení - využijte služeb našeho virtuálního kadeřnictví!
hyperlinkhyperlinkhyperlinkhyperlinkhyperlink
hyperlinkhyperlinkhyperlinkhyperlinkhyperlink
hyperlinkhyperlinkhyperlinkhyperlinkhyperlink
Nanečisto jen s pomocí Vaší fotografie si budete moci lehce odpovědět na všechny výše uvedené otázky a nejen na ně! Naše vizážistka Vám dle Vašich požadavků navrhne kolekci účesů vhodných pro Váš tvar obličeje tak, aby výsledky předčily Vaše očekávání!
Ukázky výsledků
Výběr z kolekce více než 4 500 účesů a 53 barev...
Účesy pro ženy - ukázky:
hyperlinkhyperlinkhyperlinkhyperlinkhyperlink
hyperlinkhyperlinkhyperlinkhyperlinkhyperlink
hyperlinkhyperlinkhyperlinkhyperlinkhyperlink
hyperlinkhyperlinkhyperlinkhyperlinkhyperlink
hyperlinkhyperlinkhyperlinkhyperlinkhyperlink
hyperlinkhyperlinkhyperlinkhyperlinkhyperlink
hyperlinkhyperlinkhyperlinkhyperlinkhyperlink
Účesy pro muže- ukázky:
hyperlinkhyperlinkhyperlinkhyperlinkhyperlink
hyperlinkhyperlinkhyperlinkhyperlinkhyperlink
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

→Klikni

→Klikni

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama