Večerní líčení

22. června 2007 v 7:41 | werík |  Kosmetika a vlasy
PÁR TRIKŮ PRO VÁŠ VEČER
Jak zdůraznit své přednosti a zároveň zakrýt nedostatky vaší tváře. Zapůsobit na přátele svým příjemným vzhledem a stát se tak bezkonkurenční společnicí večera - toho všeho se dá docílit správným líčením na večer. Vždy mějte na paměti, že večerní líčení má být výraznější než to denní, lépe totiž vynikne v umělém osvětlení klubů. Dalším pravidlem je, že je třeba vždy zdůraznit buď oči nebo jen ústa. S výrazně nalíčenými očima a ústy byste nejspíš vypadala jako maškara (v horším případě jako Kelly Osbourne.
OČI
- vytvořte si kočičí oči : linku na horním víčku protáhněte mírně směrem nahoru. Oči tak opticky zúžíte a váš pohled bude neodolatelný - zapomeňte na fádní a okoukanou černou tužku na oči. Vyzkoušejte nějakou změnu: například bílou nebo červenou. Kdo si netroufá jít do takového extrému, může zkusit hnědou nebo béžovou. Budete vypadat přirozeně.
- klasikou večírků se staly černé nebo šedé kouřové stíny. Vypadají elegantně a vykouzlí vám mysticky tajemný pohled
- doporučuji vám přidat o jednu vrstvu řasenky navíc než nosíte běžně. Zdůrazníte tím svou ženskost. Jen si dejte pozor na slepené konečky řas, nejlépe je oddělíte hřebínkem nebo v nouzi i párátkem
- velmi dobře vypadají mastné kovové stíny v odstínech zlaté, stříbrné, modré a fialové.
ÚSTA
Jak si vytvořit z vašich úst dokonalé tvary a vykouzlit svůdné rtíky, které vybízejí k políbení? Chcete vědět, jak zjemnit plné rty a naopak jak přidat objem rtům úzkým? Jak správně nanášet rtěnku a lesk na rty, aby vaše ústa vypadala dokonale a k nakousnutí? Přečtěte si mé typy jak zregulovat velikost vašich úst a budete neodolatelná.
Jak opticky zvětšit úzké rty?
Na váš typ rtů se hodí světlé odstíny rtěnek, které vám opticky zvětší rty a dodají jim plnost. Konturovací tužkou nakreslete obrys rtů milimetr nad přirozenou linií vašich úst. Nepřehánějte to, aby výsledek vypadal přirozeně. Konturka by měla být o odstín světlejší než rtěnka. Vyplňte rty světlou rtěnkou, kterou nanesete štětečkem na rty. Nakonec vše pokryjte průhledným voňavým leskem.
Tipy pro majitelky svůdných plných rtů
Vaše rty budou nejlépe vypadat nahé . Nejvhodnější pro váš typ úst je nepoužívat žádné rtěnky, které by na vás vypadaly moc ostře. Doporučuji vám ovocné balzámy na rty nebo rtěnkolesky. Do středu vašich rtů naneste výraznější nebo tmavší barvu a lesk, koutky nechte volné.
Jak si vykouzlit oslnivý úsměv?
1. Nejprve naneste na rty trochu make-upu, aby rtěnka déle vydržela.
2. Poté udělejte obrys konturkou podle typu vašich rtů.
3. Vyplňte prostor štětečkem se rtěnkou.
4. Ústa jemně přepudrujte a znova vykreslete rtěnkou
5. Nakonec přetřete rtíky jemným leskem, který jim dodá lesk a půvab
Péče o rtíky
Stejně jako vaše vlasy, nehty a pokožka obličeje, i rty vyžadují svou pravidelnou péči. Používání výživných vitaminových tyčinek je dnes už snad samozřejmostí. V zimním počasí je navíc třeba chránit tenoučkou citlivou pokožku rtů před mrazem a horským sluníčkem.
Z mým zkušeností vám doporučuji známé tyčinky Labello. Velice se mi osvědčily tyčinky z řady UV - Alpin, které jsou velmi účinné na hory nebo druhy s medem a mlékem pro každodenní péči. Ovocné druhy těchto výrobků navíc skvěle chutnají a voní.
A pamatujte!! Nikdy se nezapomeňte přesvědčit o tom, že vaše zuby jsou čisté a bílé. I ty nejsvůdnější rty dokážou ztratit svůj půvab špatně vyčištěným a zkaženým chrupem.
Ještě pár tipů na večer:
- na večírek se hodí sladit ústa s barvou nehtů. Rtěnku pro takovouto příležitost si proto vybírejte v barvě laku na nehty
- velice pěkné jsou tzv. multilíčidla. Používají se zároveň jako stíny, rtěnky a zdravíčka
- Aby vám nezůstal obtisk rtěnky na zubech, obtiskněte si ústa na ubrousek těstě po nalíčení
- Je důležité vybrat dlouhotrvající odolnou rtěnku, abyste ji nemusela obnovovat po každém jídle nebo pití
A teď už jen zbývá popřát pěkně prožitý večer ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

→Klikni

→Klikni

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama