Masryk cup 2006

26. června 2007 v 20:05 | WERÍÍÍK |  !!!!Mazec!!!!
Dne 8.3,16.3 a 23.3 byl odehrán turnaj ve třech dne, který pořádala škola Masarykova základní v Litoměřicích. Turnaj se hráj ve 3 kategoriích mladší žáci, starší žaci a poprvé v Litoměřicích turnaj holek !!! Jako rozhodčí a pořadatelé velice pomohli pan Libor Hejhal a pan František Srpek( alias Feri). Žáci Lukáš Michálek a Jan Čapek zde pomáhali jako rozhodčí!!! V nejmladší kategorii kluků 1-2 tříd. V této kategorii vyhrálo družstvo 2.A s názvem Červené Oči. V kategorii 3-5 tříd vyhrálo družstvo 5.B s názvem Kluci z Dublinu. V holčičí kategorii tříd 6-7tříd vyhrálo družstvo 7.A a ve druhé kategorii 9.B. V hlavní kategorii kluků 6-7 tříd vyhráli žáci 7.B s názvem Lamy. V královské kategorii 8-9 tříd vyhrálo družstvo 8.B s názvem Masaryk Stars. Nejlepší střelec v kategorii 6-7 tříd se stal Patrik Bursa a v kategorii 8-9 tříd se stal nehjlepším střelce Ondřej Hříbal.
Jan Čapek můj milovaný bráááška :D xD

Masaryk stars

V letošním školním roce 2006/2007 žáci naší školy založili florbalové družstvo - MASARYK STARS. Pod vedením hrajícího trenéra, vedoucího družstva a hráče druholigového výběru Františka Srpka se družstvo naší školy přihlásilo do okresní soutěže - Litoměřické florbalové superligy. Jedná se o první družstvo ze základní školy v historii této soutěže. Zájem o florbal na naší škole je opravdu obrovský. V současné době ho v rámci kroužku na naší škole navštěvuje 87 žáků a žákyň ze všech ročníků, což je 20,5% všech žáků školy. Masaryk stars i přesto, že má velmi nízký věkový průměr, si v soutěži dospělých vede velmi dobře. Toto družstvo je podporováno ze strany vedení školy, které obstaralo startovné a ve výhledu jsou také nové dresy. Myslíme si, že sport je to , co dnešní mládeži chybí, a proto se budeme snažit podporovat takovéto aktivity našich dětí.

Hřiště

Významným okamžikem historie naší školy bylo otevření sportovního areálu při naší škole. Po tříletém používání byla v letošním roce provedena kompletní rekonstrukce povrchu tohoto sportoviště. Provoz byl plně obnoven 7. 7. 2003. Slavnostní znovuotevření proběhlo 3. 9. 2003 za přítomnosti starosty pana Mgr. Ladislava Chlupáče, místostarosty pana Mgr. Petra Hermanna a ředitelů základních a středních škol města Litoměřic. Naším nejbližším cílem je vybudování hřiště na plážový volejbal v prostorách sportovního areálu. Ve velmi úzké spolupráci s LFP ( Litoměřická florbalová parta ) , využíváme jejich mantinelů v rámci hodin tělesné výchovy, či k uspořádávání florbalových turnajů