Love sms

20. června 2007 v 12:24 | werík |  IN LOVE!!
Krasne rano milacku, zvedni hlavu z polstarku. Preji Ti prekrasny den a posilam Ti pusinku jen.

*Tak uz jsi otevrel svoje krasna ocicka? Tak cekej leti k Tobe ranni hubicka ... MLASK ... a mas ji na licku, ty muj mily hosicku ...
*Dobre rano, krasny den, to ti preju lasko jen. Chces-li si s mym hlasem hrat, staci mi jen zavolat.
*Ahoj lasko, chtela bych, abys byl po ranu prvni, koho me oci uvidi, prvni, koho me rty polibi, prvni, koho ma ruka pohladi, . . . . . chtela bych toho po ranu hrozne moc, ale hlavne byt jen a jen s Tebou. Krasne rano, milacku.
*Ahoj Lasko usnula jsem az rano, protoze jsem celou noc myslela na tebe. Jsem rada, ze ses dobre vyspinkal ... Strasne moc bych si prala byt s tebou a moci se te dotknout ...

*Chtela bych, aby prvni ranni zprava, kterou budes cist byla ode me, jako prvni kapka rosy, jako prvni paprsek slunicka, jako muj prvni usmev, ktery jsi videl na me tvari ... DOBRE RANO ...

*Az si zapnes telefonek, prozradi Ti mily tonek, ze Ti posilam hosicku, jednu rani hubicku. Take preji hezky den, kdyz uz musis z postylky ven. Mlask
Láska není jen mít rád,to dokáže i dítě. Těžší je však milovat a říci vážím si Tě!
Jen Tebe chci milovat, jen pro Tebe žít, lásku Ti slibovat, věrná Ti být...
Kolik je hvězdiček, tolik ti posílám hubiček...
Pac a pusu na čumáček posílá Ti Tvůj miláček...
********************************************
Milovat a být milován, je jako slunce, které hřeje z obou stran.
Tak jako den začíná sluncem a noc tmou, já nejkrásnější vzpomínkou. Na Tebe!
Nad hlavou máš křídla motýlí, otevři oči, prosím na chvíli. Co na těch křídlech můžeš číst? Že jen s tebou chci lásko být....
Ty jsi má láska, ty jsi můj sen, a proto milovat budu Tebe jen...
Chci žít jen pro Tebe, Tobě chci své srdce dát, Tebe potká láska moje, Tebe chci já milovat!
Láska je krásná, když dva se mají rádi. Láska je bolest, když jeden zradí...
Mám Tě ráda, ty to víš, doufám, že mě nezradíš...
****a PS: Tvůj kluk není jen hračka, kterou můžeš zahodit, když už tě omrzí!***
Divam se na nocni oblohu posetou hvezdami. Vypada jako vodni hladina,
na ktere pluji miliony svicek. Kazda z nich sviti jen pro tebe, skoda
jen, ze se na tu krasu nemuzes divat se mnou, broucku

Chybis mi vic nez chybi princ sve princezne, vic nez chybi zpev ptaku korunam stromu, vic nez chybi voda vyschlemu ricnimu korytu, vic nez chybi mec a zbroj udatnemu rytiri, vic nez chybi strevicek pohadkove Popelce, vic nez chybi bohu lasky jeho sip. Chybis mi vic, nez kdokoli jiny na tomto svete!
Laska je bolest, plac i smutek. Milovat svuj sen, je hloupe. Milovat
cloveka takoveho jaky je, znat ho, verit mu, je krasne. Slzy mi kapou po tvari. Snad se dockam, kdy prijdes?

Ja vratit ted musim ti, srdce tve co na dlani mne hralo, i kdyz jen chvili mi patrilo, i tak to za to stalo.Nemohu Te prosit, abys me miloval. Mohu Te jen prosit, abys nezklamal.Kdyz srdce boli-nejlepsi je lek, vtisknout na rty sladky polibek.
Blizi se hodina spanku,andilkove ulehaji na mesicku,vidim Te mezi nimi,jsi tak sladka,tak krehka a jemna,jak skutecna vila tancici v bilem, pruhlednem zavoji.
Jednou spojili se dve nevine duse.Spojili se v jednu aby k sobe neli blize.Spojili se v jednu aby byli spolu aby byli spolu v radosti i bolu.Chci na Tebe myslet - myslim na Tebe.Nechci na Tebe myslet - myslim na Tebe.Chci myslet na neco jineho - myslim na Tebe.Nechci myslet na nic - myslim na Tebe!
Ty slzy nech at oschnou ja mam Te porad rad. Pojd se brouzdat rosou a poslouchat vodopad.Zas Te chci drzet v mem naruci,zamknout Te v mem srdci a ztratit klic.Chci k tobe patrit jako kral patri ke hradu.Chci byt v tvem obeti a citit tvou lasku,ale tohle uz nevisi ani na vlasku.Chci te libat a drzet kolem krku,chci s tebou sedet pri zapadu slunce a drzet te za ruku.Chci vse hodit za hlavu a byt jen s tebou,ale to bys i ty musel chtit byt se mnou.
Jsi slunce zarici z mych oci, hvezda na nebi nejjasnejsi, kdyz Te vidim, srdce mi poskoci, pak jsem nejstastnejsi.
Ahoj Lasko usnula jsem az rano, protoze jsem celou noc myslela na tebe. Jsem rada, ze ses dobre vyspinkal ... Strasne moc bych si prala byt s tebou a moci se te dotknout ...
Obrazek
Jsi muj sen, ktery nikdy nekonci. Mam te ve svem srdicku. Ja se snad rozplacu, proc tu nejsi se mnou to nechapu .... Daleko jsem od tebe, ale nemusis se bat - ja uz krome TEBE nedokazu jineho milovat. Styska se mi po tvych ocich, jak se na me divaji. Styska se mi po tvych ustech, jak prekrasne libaji.
Kdybys byl sluncem,pak bych kazdy vecer chodila se s tebou loučit a s rozbreskem te vitat.Kdybys byl mesicem,pak celou noc bych byla vzhuru a chodila s tebou nocni pout akdybys ty hvezdickou byl,celou noc bych obdivovala tvuj svit.Ty jsi ale pouhym clovekem, jako ja. I presto te ale obdivuju a udelala bych pro tebe tak moc!I kdyz jsi jen zivacek, pak pro me mas cenu jako slunko, vazim si te jako mesice a ctim te jako kazdou hvezdicku tam nahore...Sladke sny...
Cely zivot sem te na ocich mela,byl si mi jen kamarad,ze se do tebe zamiluju,to jsem opravdu netusila,ale ted je to fakt.Kdyby mi to tenkrat nekdo povedel,neverila bych.od tech dob,co si mi tak hluboce do oci pohledel,spachala bych pro tebe kazdicky hrich.Stal si se tim nejdulezitejsim v mem zivote!prosim, nikdy me neopust a nezlom mi srdce!!!!
Hvezdy uz nikdo nechce, zhasnete je... zahalte mesic a stahnete slunce... vylejte ocean a vytrhejte lesy...!! Nic nema smysl, kdyz tady nejsi!!!!
Tak strasne smutno mi je, kdyz nejsem s tebou!!! Tak strasne moc mi schazis, kdyz me nehladis ve vlasech, kdyz se ke me netulis, kdyz me nehladis, nepusinkujes a neseptas mi, jak me milujes! Lasko chci byt porad s tebou!
Chci k tobe patrit jako kral patri ke hradu.Chci byt v tvem obeti a citit tvou lasku,ale tohle uz nevisi ani na vlasku.Chci te libat a drzet kolem krku,chci s tebou sedet pri zapadu slunce a drzet te za ruku.Chci vse hodit za hlavu a byt jen s tebou,ale to bys i ty musel chtit byt se mnou.

Jsi slunce zarici z mych oci, hvezda na nebi nejjasnejsi, kdyz Te vidim, srdce mi poskoci, pak jsem nejstastnejsi.
Kdyz srdce boli-nejlepsi je lek, vtisknout na rty sladky polibek.
Blizi se hodina spanku,andilkove ulehaji na mesicku,vidim Te mezi nimi,jsi tak sladka,tak krehka a jemna,jak skutecna vila tancici v bilem, pruhlednem zavoji.

Jednou spojili se dve nevine duse.Spojili se v jednu aby k sobe neli blize.Spojili se v jednu aby byli spolu aby byli spolu v radosti i bolu
Kdyby polibky byly vodou, dala bych Ti moře. Kdyby bylo objetí lístkem, dala bych Ti les... a jestli je láska život, pak já dám Ti svůj.
Myslet na tebe znamená snít, cítit tě u sebe znamená být, líbat tě na těle znamená chtít, usínat vedle tebe znamená žít.
Jak často mi připadá, když přivineš mě k sobě, že na světe jsi kvůli mě a já zas kvůli tobě.
Každým okamžikem Tě miluji víc a víc. Dnes více než včera a méně než zítra.
Mám ráda lásku, mám ráda tebe. Mám štěstí a jsi to ty, když pláču, pláčeš se mnou, když se směji, směješ se se mnou. Jsi sluníčko, které září, jsi naděje kterou neuhasím. Jsi moje láska.
Někdo mi řekl, že den má 24 hodin, hodina má 60 minut a minuta má 60 vteřin. Ale nikdo mi neřekl, že vteřina bez tebe je jako prázdné nekonečno.
Naše láska naplňuje můj život štěstím, dává mu smysl a já díky Tobě vím, jak je nádherné milovat.
Stojím u okna a je mi smutno velice. Tečou mi slzy, když vidím tě s jinou držet se za ruce. Myslím na tebe každou noc, kéž by moje láska měla čarovnou moc!
Já vím, že Tě nesmím vídat, já vím, že Tě nesmím líbat. Já vím, že mě nemáš rád, přesto dál Tě budu milovat...
Kdybych pohádková víla byla, sluníčko v srdíčku bych ti vykouzlila, abys v životě štěstí jen měl a na mě již nikdy nezapomněl!
Kněz má víru, ďábel peklo, bouřka tmu a slunce světlo, drak svůj oheň, řeka vodu, mrakodrap má tisíc schodů, bůh má svět a mrak má nebe, ty máš mě a já mám tebe!
Co je to láska? Klam a krutá maska, kterou chtíč zakryje. Je to vrah duše člověčí, nemoc, kterou neléčí žádný z léků. Je to nejkrásnější chvíle žití. Je to to co můžeš chtíti, abys žil.
Když kapky deště z nebe padají, své místo na zemi si hledají. Když kapky deště z nebe letí, pokoušejí svoje štěstí. Když kapky deště zvlhčí Tvou tvář, já jsem tu pro Tebe, abych zahřál Tě zas. Když bílý sníh z nebe se nese, padá dolů, zvolna a přece. Když bílý sníh hladí Tvou tvář, já jsem tu pro Tebe, znovu a zas. Jsem Tvé teplo, štěstí a láska, to které vzniká, když oheň v krbu praská. Mé srdce je onen krb, pojď blíž a přitlač svou hruď. Cítíš to teplo...
Nauc se smat se slzami v ocich , pomalu kracet, kdyz pospichas, nauc se hladit se zatatou pesti a jen tak poznas, jak je zivot krasny. Je krasny a stoji za to, o nej bojovat!
Tak strasne smutno mi je, kdyz nejsem s tebou!!! Tak strasne moc mi schazis, kdyz me nehladis ve vlasech, kdyz se ke me netulis, kdyz me nehladis, nepusinkujes a neseptas mi, jak me milujes! Lasko chci byt porad s tebou!
Dobre rano milacku. Uz jsi se dnes dival do zrdcadla? Ne? Tak bez a rekni te osobe, kterou tam uvidis, ze ji miluju!

Pohadka nezna bude se mi zdat, s tebou bych ji chtela prozivat. Nezne te hladit, libat, objimat, vsechnu svou nehu jen tobe dat. I tobe by se mela pohadka zdat, o tom jak je krasne nekoho milovat.
Je temna noc a ja pusu ti posilam, septam tve jmeno a tise usinam, libam tve rty moc a moc preju ti tim dobrou noc.
Kdyz stiny se dlouzi a slunce jde spat, se svou laskou usina, kdo ma Te tak rad. Do svych snu ja, milacku, beru Te sebou, vsak stastna jsem tehdy, jen jsem-li s tebou.
Hrozne moc te miluji a dne bez tebe lituji. Cas s tebou stava se krasnym dnem a v noci jsi mym snem. Hrozne rada te libam a zaroven bdele hlidam, kdyz v noci krasne spis, i kdyz se vedle me rano probouzis. Uz jen chci byt s tebou a mit te stale sebou. Vazim si te hrozne moc a preji ti nadhernou dobrou noc!! Miluji TE!!!
Chybis mi vic nez chybi princ sve princezne, vic nez chybi zpev ptaku korunam stromu, vic nez chybi voda vyschlemu ricnimu korytu, vic nez chybi mec a zbroj udatnemu rytiri, vic nez chybi strevicek pohadkove Popelce, vic nez chybi bohu lasky jeho sip. Chybis mi vic, nez kdokoli jiny na tomto svete!
· Kdyz srdce boli-nejlepsi je lek, vtisknout na rty sladky polibek.
· Jednou spojili se dve nevine duse.Spojili se v jednu aby k sobe neli blize.Spojili se v jednu aby byli spolu aby byli spolu v radosti i bolu.
· Ty slzy nech at oschnou ja mam Te porad rad. Pojd se brouzdat rosou a poslouchat vodopad.
· Zas Te chci drzet v mem naruci,zamknout Te v mem srdci a ztratit klic.
· Chci k tobe patrit jako kral patri ke hradu.Chci byt v tvem obeti a citit tvou lasku,ale tohle uz nevisi ani na vlasku.Chci te libat a drzet kolem krku,chci s tebou sedet pri zapadu slunce a drzet te za ruku.Chci vse hodit za hlavu a byt jen s tebou,ale to bys i ty musel chtit byt se mnou.
MILUJES PRO KRASU???TAK NEMILUJ ME , JSOU I HEZCI!!!
MILUJES PRO BOHATSTVI???TAK NEMILUJ ME , JSOU I BOHATSI NEZ JSEM JA!!!
MILUJES PRO LASKU???TAK MILUJ ME , PROTOZE NIKDO TE NEMILUJE TAK JAKO JA!!!
NAKRESLIS VLOCKU , JA REKNU : "ZEBE"
UKAZES NA MRAKY , JA REKNU : "NEBE"
NAPISES MILUJI , JA REKNU : "TEBE"
LASKA JE JAKO TELEFON!DLOUHO NA NEJ CEKAS , A KDYZ SE KONECNE OZVE , ZJISTIS ZE TO BYL OMYL!!!:((
ANDEL TO NAZYVA SLASTI , DABEL PEKLEM , A PROSTI LIDE TA CHAZKY , RIKAJI TOMU CITU LASKA!!!
AZ SE ME JEDNOU ZEPTAS , JESTLI MAM RADSI TEBE NEBO SVUJ ZIVOT , JA TI ODPOVIM ZE SVUJ ZIVOT A TY ODEJDES ANIZ BYS VEDEL ZE MUJ ZIVOT JSI TY!!!
SLOVY LZE ZEZKO VYJADRIT TOUHU , LASKU , CIT.LEPSI JE TE TU MIT , OBEJMOUT A POLIBIT!!!
ME SRDCE TVE SRDCE PROSI , AT HO TVE SRDCE V SRDCI SVEM NOSI!!!
V ZIVOTE POTREBUJI TRI VECI : SLUNCE , MESIC A TEBE!SLUNCE PRO KRASNY DEN.MESIC PRO KRASNOU NOC A TEBE NAPORAD!!!
KDYZ TUTO SMS SMAZES - CHCES ME!
KDYZ JI ULOZIS - MILUJES ME!
KDYZ JI BUDES IGNOROVAT - NEMUZES BEZE ME ZIT!
A KDYZ ODPOVIS - CHCES SE SE MNOU MILOVAT!
CO UDELAS???
STYSKA SE MI PO TVE TVARI , PO TVYCH OCICH , KTERE ZARI!
PO TVYCH RUKOU , KTERE HLADI , PO TVYCH USTECH , KTERE SVADI!
TESIM SE AZ BUDU S TEBOU , HLOUPE SNY NAS NEDOZENOU!
KDYZ ZAVRU OCI , VIDIM TE! KDYZ JE OTEVRU , NEJSI TADY! MILACKU , RYCHLE SE MI ZASE OBJEV , NEBO BUDU CHODIT SE ZAVRENYMA OCIMA!!!
LISTECEK Z JAVORA VESELE KROUZI , KDO KOHO MILUJE , TEN PO NEM TOUZI!TEBE JA MILUJI , V SRDCI TE NOSIM , NA TUTO SMS ODPOVEZ PROSIM!!!
POTREBUJI TI NECO RICT!STRASNE ME STVES!JAK SI TO VUBEC PREDSTAVUJES...BYT TAK KRASNEJ , MILEJ A VUBEC...KDO TO MA PORAD VYDRZET BYT TI NABLIZKU A NEMILOVAT TE???
ZAVIDIM KAPKAM VODY , KTERE SE SMI DOTYKAT TVEHO NEZNEHO TELA!
ZAVIDIM VANKU , KTERY SMI NEZNE LIBAT TVE RTY!
A ZAVIDIM CASU , KTERY JE PORAD S TEBOU!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

→Klikni

→Klikni

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama