Ferrari...

16. června 2007 v 20:38 | werík and lucibuskaaa,....!!:D xD |  Auto!!
Koho to v práci nebaví, měl by se začít učit italsky a snažit se získat práci v automobilce Ferrari. Zaměstnanci italské firmy jsou totiž podle výzkumu Work Institute vůbec nejšťastnější z celé Evropy.
Studie zkoumala spokojenost lidí s pracovními podmínkami ve více než tisícovce evropských společností. Mezi první stovku nejlepších zaměstnavatelů se dostal například American Express v Itálii, Danone ve Španělsku či dm drogerie v Rakousku.
Automobilka Ferrari v minulých letech investovala do spokojenosti svých zaměstnanců dvě stě milionů eur, tedy zhruba 5,6 miliardy korun. Projekt s názvem "Formula Uomo", který měl podpořit zaměstnance, spustil na konci roku 1990 prezident společnosti Luca de Montezemolo, napsal server just-auto.com.
Program, který čerpal inspiraci z ambicí a úspěchů firmy v závodech Formule 1, stavěl zaměstnance do centra celé práce ve firmě a stimuloval jejich aktivitu, doplnil server.
Hlavní je rozvoj znalostí
Italská firma investuje nejvíce peněz do dalšího vzdělávání svých lidí. V roce 2006 se do firemních tréninků zapojilo téměř devadesát procent všech zaměstnanců. Společnost také hradí pracovníkům i jejich rodinám zdravotní prohlídky, zařazuje je do preventivních zdravotních programů a pořádá pro ně řadu sportovních a společenských akcí.
Ferrari za svůj přístup k zaměstnancům vyhrála už v roce 1993, tehdy si odnesla titul nejlepšího zaměstnavatele v Itálii.
Automobilky jsou jako nejlepší pracovní místa vyhlašovány nejen v Itálii. Titul nejlepšího zaměstnavatele si v loňském roce odnesla i mladoboleslavská Škodovka. - více zde
Nejakéé fotenky:-
O Ferrari Enzu si můžete přečíst informace zde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama